Latvijas Русский

Naujas elektrinis šakinis krautuvas STILL RX 20 - mūsų nauja elektrinė jėga!

Jūs visada norite daugiau? Ir mes taip pat! Naujas elektrinis krautuvas STILL RX 20 yra profesionalų pasirinkimas: našumas, dinamika, ergonomika ir prieinamumas, todėl jis yra labiausiai parduodamas naujausios kartos elektrinis krautuvas "STILL". Naujasis RX 20 yra geriausias kada nors gaminamų "STILL" aparatų.

Sandėlyje viskas turi būti tobula. Todėl elektrinis krautuvas RX 20 yra ne tik galingas, bet ir manevringas - greitai ir saugiai gabena operatorių ir krovinį į paskirties vietą. Be to, puikus matomumas ir patogi operatoriaus kabina leidžia dirbti maksimaliai tiksliai. Visa tai užtikrina įspūdingą energijos atsargą, kuri užtikrinama dėl daugybės baterijų pasirinkimo galimybių.


RX 20 yra maksimaliai galingas, nes:

  • geresni krovos darbai savo klasėje
  • įspūdingas manevringumas ir tikslumas
  • didžiausias galios rezervas be tarpinio įkrovimo
  • idealus matomumas iš kabinos, užtikrinantis optimalią saugą
  • patogus operatoriaus darbas - erdvi kabina su pažangiu valdymu

Ar turite kokių nors klausimų? Mūsų specialistai su malonumu atsakys į juos!

Elektrinių krautuvų modelių pasirinkimas

 

RX 20-14C

RX 20-16

RX 20-18P

RX 20-20L

RX 20-20PL


Greitai perkelia krovinius iš taško A į tašką BCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ.

Aukščiausias našumas savo klasėje.

Naujasis elektrinis keltuvas RX 20 įspūdingas dėl didžiausio krovinių kelimo greičio ir didžiausio 20 km / h judėjmo greičio. Dėka įvairių novatoriškų eismo programų jis gali užtikrinti optimalų našumą ir neprilygstamą efektyvumą, o "Performance-Boost" padeda susidoroti su didžiausiomis apkrovomis "Sprint" veikimo režime. Nenuostabu, kad "RX 20" turi aukščiausią našumą savo klasėje ir tai yra mažiausias energijos suvartojimas vienai tonai perkraunamų prekių.

302 krovimo operacijos. Be tarpinio įkrovimo.

Jokia kita mašina negali padaryti geriau ir daugiau

Naujasis elektrinis krautuvas RX 20 pasižymi dideliu galios rezervu be tarpinio įkrovimo, taip pat plačiu akumuliatorių pasirinkimu. Tai greičiausias baterijos pakeitimo procesas savo klasėje - šoninis keitimas. Be to, jei norite visiškai ištrinti sąvoką "akumuliatoriaus keitimas" iš savo darbo žodyno, "STILL Li-Ion" yra būtent tai, ko jums reikia. Trumpas tarpinis įkrovimas yra pakankamas, kad "RX 20" veiktų visą parą varomas viena baterija.

Ir siauriose erdvėse yra neprilygstamas

Puikus manevringumas ir tikslumas posukiuose

Svarbus sandėliavimo įrangos pasirinkimo faktorius yra technikos gebėjimas dirbti siaurose erdvėse. Tai nėra problema naujam RX 20 elektriniam krautuvui. Jo kompaktiški matmenys ir tiksli valdymo sistema suteikia išskirtinį manevringumą. Dėl naujos kombinuotos ašies ir keturių varomų ratų, krautuvas RX 20 pasiekia mažiausią savo klasės posūkio spindulį.

Puikus apžvalginis vaizdas bet kuria kryptimi.

Idealus visapusiškas išskirtinio saugumo matomumas dirbant

Saugumas yra pirmoje vietoje. Todėl naujasis elektrinis krautuvas RX 20 turi specialų ištemptos formos stiebą ir labai didelius langus, kurie užtikrina aiškų matomumą iš visų pusių ir iš viršaus. Tai ne tik gražiai atrodo, bet ir padeda nustatyti galimus pavojus greičiau nei bet kada anksčiau.

Erdvu, kaip ir lėktuve. Dar daugiau erdvės kojoms.

Pažangaus valdymo erdvi vairuotojo kabina

Puikios darbo sąlygos: naujojo elektrinio keltuvo RX 20 operatoriaus kabina užtikrina precedento neturintį komforto lygį. Jis labai erdvus, yra daug vietos kojoms ir talpyklos asmeniniams operatoriaus daiktams. Visas saugos ir eksploatacinių savybių funkcijas galima patogiai valdyti naudojant protingą ekraną ir valdymo bloką (STILL Easy Control).


Pajuskite naują elektrinį keltuvą RX 20

image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Atsisiųsti

Elektrinių krautuvų RX 20 techninės charakteristikos
3 MB

Atsisiųsti

Elektrinė krautuvo brošiūra RX 20
1 MB

Atsisiųsti


Atsiliepimai

«Darbuotojai yra labai patenkinti nauju elektriniu krautuvu. Mašina veikia 3 pamainomis ir darbuotojai faktiškai ginčijasi dėl to, kas juo dirbs.»

«Serviso paslaugos yra tobulos. Jei turime kokių nors problemų, mūsų meistras iš STILL atvyksta trumpiausiu laiku. Tai išskiria STILL iš kitų tiekėjų.»

«Apsisukimo spindulys yra labai geras, matomumas yra žymiai geresnis nei senojo modelio, o baterijos laiko įkrovą žymiai ilgiau, todėl jų nereikia keisti taip dažnai.»

Uwe Schumacher, logistikos vadovas, "Polytec Group"

«Krautuvas yra labai geras: gera dinamika ir manevringumas, sklandus paleidimas pradedant judėti, trumpas stabdymo kelias, didelis judėjimo greitis - labai patogu dirbti!. Labai patogi vieta vairuotojui: daug naudingų ir efektyvi funkcijų, puiki visapusiška apžvalga. Jautiesi puikiai, ir viskas yra po ranka.»

Marco Morgado (Marco Morgado), sandėlio darbuotojas, Schenker Deutschland AG


Ličio jonų (Li-Ion) technologija

Ličio jonų traukos akumuliatorius yra našesnis nei švino-rūgštinių baterijų, naudojamų dviejų ar trijų pamainų režimuose. Su ličio jonų baterija baterijos keitimas lieka praeity: greitas tarpinis įkrovimas leidžia mums sumažinti technikos prastovą.

Dėl tarpinio įkrovimo ar dvigubos talpos baterijos naudojimo labai padidėjo krautuvo darbo trukmė ir jo prieinamumas.

Svarbus "Li-Ion" technologijos privalumas yra nuolatinis įtampos lygis per visą prietaiso tarnavimo laiką.

  • Ličio jonų baterijos koncentruoja daug energijos mažoje erdvėje, turi labai ilgą tarnavimo laiką ir todėl idealiai tinka optimizuojant darbo laiką ir elektros traukos technikos prastovą.
  • Nepertraukiamas veikimas: didžiausia galia Li-Ion ličio jonų baterija ir greitas šoninis pakeitimas.
  • Trumpi tarpiniai įkrovimai leidžia valdyti krautuvą visą parą.
Mūsų ekspertai atsakys į bet kokį Jūs dominanti klausimą apie RX 20