Latvijas Русский

Naudotas šakinis krautuvas STILL

Naudotas šakinis krautuvas STILL
  • Naudotas šakinis krautuvas STILL!

Nėra jokių abejonių, kad daugeliui mažų įmonių yra pelningiau pirkti naudotą krautuvą, o ne investuoti dideles sumas, kad pirkti naują.

Tokiais atvejais, mūsų įmonė gali pasiūlyti suremontuotus naudotus krautuvus su patikrintą istoriją. 

Naudotas šakinis krautuvas iš pažiūros dažnai atrodo kaip naujas ir turi nedidelį skaičių darbo valandų skaitiklyje. Bet tai negarantuoja geros techninės būklės. Svarbiau žinoti naudoto krautuvo arba rietuvo istoriją. Kur ir kokiomis sąlygomis jis dirbo? Ar laiku buvo atliekama priežiūra ir remontas? Kokios kokybės atsarginės dalys, tepalai ir kiti komponentai buvo naudojami šiuo atveju? Ar jo techninė būklė atitinka saugos reikalavimus?

Kad neieškoti atsakymų į šiuos klausimus ir norėdami būti tikri dėl pirkimo, geriausia užsakyti Europoje suremontuotą šakinį krautuvą STILL. Tik tuo atveju Jūsų naudotas dyzelinis ir elektrinis krautuvas turės ilgą antrą gyvenimą be nereikalingų išlaidų iš Jūsų pusės.

Kaip veikia šių krautuvų remonto procesas?

Krautuvai remontui gaunami iš STILL filialų iš visos Europos. Paprastai tai yra technika, kuri buvo nuomojama arba demo technika. Reikėtų pažymėti, kad net ir priėmimo remontui etape yra atrenkami pačios geriausios techninių atžvilgių mašinos. Viskas, kas nebuvo pasirinkta, parduodama būklėje „kaip yra” didmenininkams Vokietijoje, Belgijoje ar Lenkijoje.

Po to atliekamas detalus techninės būklės vertinimas. Kompiuterinė diagnostika leidžia nustatyti elektrinių modulių, jutiklių ir kitos įrangos būklę ir tinkamumą eksploatuoti. Su specialia įranga patikrinamas šakių, stiebo, stiebo guolių nusidėvėjimo laipsnis. Kai yra nuokrypis nuo normos, jie keičiami į naujus. Tai taikoma ir stiebui. Jeigu nusidėvėjimo laipsnis yra per didelis - stiebas turi būti pakeistas.

Taip pat patikrinama ratų būklė. Jeigu nusidėvėjimo laipsnis yra per didelis arba ratas yra pažeistas, jis turi būti pakeistas į naują. Paprastai Europoje visi krautuvai komplektuojami su ratais superelastic.

Atskirai verta paminėti akumuliatoriaus bateriją. Jeigu kalbama apie naudotą elektrinį krautuvą, tai akumuliatoriaus baterijos būklė turės lemiamą reikšmę. Nauja rūgštinė traukos baterija elektriniam krautuvui kainuoja priklausomai nuo nominalios įtampos ir talpos nuo vienos iki kelių tūkstančių eurų. Baterija 80 voltų įtampos gali kainuoti net apie 5000 eurų. Taigi, klaida gali brangiai kainuoti.

Mūsų atveju, visi akumuliatoriai išmontuojami ir siunčiami į specializuotą padalinį. Baterijos testojamos su specialia įranga. Atgal į techniką patenka tik išbandytos baterijos, kurių likutinis resursas yra ne mažiau kaip 70%. Elektriniai krautuvai, kurių baterija buvo pripažinta netinkama, turi būti įrengti su naujomis traukos baterijomis, pagamintomis Europoje.

Kiekvienas technikos vienetas pilnai išardomas. Turi būti pakeisti visi komponentai ir detales, kurie neatitinka techninių standartų ir saugos taisyklių. Žinoma pilnai keičiami visi tepalai, filtrai ir techniniai skysčiai. Atliekamas parengimas ir dažymas, kad apsaugoti nuo korozijos.

Kaip rezultatas, gaunamas krautuvas arba rietuvas, kuris mažai skiriasi nuo naujojo, ir paruoštas dar ilgai tarnauti savo naujam šeimininkui be nereikalingų pastangų. Šiai technikai nustatoma garantija iki 12 mėnesių.

Kad išaiškinti, bet kokį klausimą dėl suremontuotų krautuvų STILL, naudotų krautuvų, naudotų rietuvų kreipkitės į mūsų specialistus.

Pateikti paklausimą