Latvijas Русский

Dyzeliniai/dujiniai šakiniai krautuvai BAOLI (KION)

Купить Dyzeliniai/dujiniai šakiniai krautuvai BAOLI (KION) KB 1,5 - 3,5 t
Kėlimo galia: 1500 - 3500kg.
Kėlimo aukštis: 7000mm.
Купить Dyzeliniai/dujiniai šakiniai krautuvai BAOLI (KION) KB 4,0 - 5,0 t
Kėlimo galia: 4000- 5000kg.
Kėlimo aukštis: 6000mm.
Купить Dyzeliniai/dujiniai šakiniai krautuvai BAOLI (KION) KBG 1,5 - 3,5 t
Kėlimo galia: 1500 - 3500kg.
Kėlimo aukštis: 6000mm.
Купить Dyzeliniai/dujiniai šakiniai krautuvai BAOLI (KION) KBG 4,0-5,0 t
Kėlimo galia: 4000- 5000kg.
Kėlimo aukštis: 6000mm.

Kinijos krautuvai jau seniai užėmė stiprią poziciją pasaulio krovos įrangos rinkoje. Sunku įsivaizduoti, bet prieš 5-7 metus niekas to negalėjo ir tikėtis. Rinkos lyderiai buvo Japonijos ir Europos gamintojai. Tačiau viskas keičiasi ir šiuo metu keletas Kinijos prekių ženklų jau priklauso grindinio transorto pasaulio dvidešimtukui.

Ypač gerų rezultatų pasiekė Kinijos gamyklos, gaminančios autokrautuvus su vidaus degimo varikliais. Daugelis iš jų dirba vietos rinkose, o kai kurie iš jų daugiausia orientuotos eksportui. Eksportuojamuose iš Kinijos krautuvuose paprastai yra įrengti Japonijos vidaus degimo varikliai. Tai paprastai ISUZU arba MITSUBISHI, kai kalbama apie dyzelinį variklį arba NISSAN, jei variklis varomas SND.

Kinijos BAOLI šakiniai krautuvai (KION) yra sukurti naudojant Vokietijos KION grupės turtingą patirtį ir technologijas. BAOLI gamykla yra "KION Group" (Vokietija) dalis. "KION" yra viena iš kėlimo įrangos lyderių, kuri vienija tokius žymius prekių ženklus kaip "STILL", "Linde", OM ir kt. "BAOLI" asortimentas pagamintas Kinijoje ir sukurtas patenkinti vartotojų poreikius "ekonom" rinkos segmente. Šie krautuvai turi patikimą variklį ir automatinę transmisiją. Vairuotojo darbo vieta atitinka Europos reikalavimus, darbo hidraulikos (ISO safty vave 3691), patogios vairuotojo vietos ergonomikos, kabinos ir taip pat siauro profilio stiebo, netrukdančio matomumui, dėka.

Gauti papildomą specialistų konsultaciją visam sandėlio įrangos asortimentui, taip pat įsigyti keltuvą BAOLI (KION) už konkurencingą kainą arba kitą sandėliavimo įrangą su garantija Vilniuje galima UAB Forksis. Svetainėje pateikiami įvairūs dyzeliniai ir dujiniai krautuvai BAOLI (KION).