Latvijas Русский

Dyzelinis šakinis krautuvas STILL RX 70 6,0 - 8,0 t

RX 70 6,0 - 8,0 t
  • RX 70 6,0 - 8,0 t!
  • Дизельный вилочный погрузчик RX 70 6,0 - 8,0 т
  • Дизельный погрузчик RX 70 6,0 - 8,0 т - вид сбоку
  • Дизельный погрузчик RX 70 6,0 - 8,0 т - двигатель
  • Дизельный погрузчик RX 70 6,0 - 8,0 т - кабина

Kėlimo galia:
6000 - 7000 - 8000kg.
Kėlimo aukštis:
8670mm.

Techninis aprašymas (PDF)

Pateikti paklausimą

RX70-60, RX70-70 ir RX70-80 yra galingiausieji tarp dyzelinių šakinių krautuvų STILL. Jų nominali keliamoji galia yra 6, 7 ir 8 tonų atitinkamai.

Nepaisant didelės keliamosios galios, šių "sunkiasvorių" manevringumas ir krovinių tvarkymo tikslumas yra reikiamo lygio. Unikali dyzelinės elektros pavaros technologija suteikia nuostabų tikslumą ir judėjimo sklandumą. Skirtingai nuo krautuvų su automatine arba mechanine pavarų dėže dyzelinė elektros pavara leidžia lanksčiai konfigūruoti darbo parametrus ir išsaugoti juos penkiose darbo programose. Jūs galite nustatyti maksimalų važiavimo greitį, krovinių kėlimo greitį, greitėjimo ir lėtėjimo laipsnį ir kitus parametrus.

Krautuvų RX70-60/70/80 vidaus degimo variklis veikia tik kaip kintamosios srovės generatorius. Judėjimo ir hidraulinio siurblio pavara veikia nuo kintamosios srovės variklių, kurie nereikalauja priežiūros. Ši koncepcija leidžia atskirai kontroliuoti krautuvo judėjimo greitį ir krovinio kėlimo greitį. Krautuvas gali tuo pačiu metu lėtai judėti ir greitai kelti krovinį. Toks derinys leidžia greičiau ir tiksliau perkėlinėti krovinius. Be to krautuvas gali stovėti nejudamas įkalnėse, kai vairuotojas paleidžia greičio pedalą. Jums nereikia naudoti darbinį ar rankinį stabdį, siekiant išvengti nusiridenimo. Darbas tampa lengvesniu ir saugesniu.

Šakinių dyzelinių/dujinių krautuvų su hibridine pavara RX70-60/70/80 kabina yra vieninga su RX linijos modeliais. Viskas savo vietoje. Puikus priekinis matomumas užtikrinamas dėka stiebo iš siauro profilio, nukelto šiek tiek link vairuotojo sėdynės. Ergonomiška sėdynė, reguliuojama pagal padėtį ir svorį. Hidraulinių funkcijų valdymo svertai yra tiesiai po vairuotojo ranka. Konsolė su darbo parametrais ir klaidų indikacija teksto forma. Taigi vairuotojas mažiau pavargsta, jis nepraranda dėmesio net intansyviai dirbant. Saugumas ir našumas didėja.

Pateikti paklausimą