Latvijas Русский

Želiniai traukos akumuliatoriai sandėliavimo įrangai (PzV)

Želiniai traukos akumuliatoriai (PzV)
  • Želiniai traukos akumuliatoriai (PzV)!

Baterijos tipas :
Švino-rūgšties su elektrolitu želio forma (PzV) .
Įtampa:
24, 48, 80 V.
Galingumo diapazonas (C5):
110-1200 Ah.
Įkrovimo laikas:
12-14 h.
Pateikti paklausimą

Želiniai traukos akumuliatoriai – konstrukcijos ypatumas yra tai, kad elektrolitas tokioje akumuliatorinėje baterijoje turi želės pavidalą ir neblogiau už skystą elektrolitą vykdo savo funkcijas. Tai susidaro dėl to, kad želės sudarymo procese į sieros rūgštį įpilamas silikoninis silicio papildas ir masė priima želės pavidalą, kuri užpildo visas akumuliatorinės baterijos ertmes, prilimpa prie elektrodų paviršiaus ir laikosi separatoriaus porose, pagamintų iš plono stiklinio pluošto.

Želė, kuri gaunama sudėtingo cheminio proceso rezultate, leidžia pasiekti pilno baterijos hermetiškumo, baterija dirba be elektrolito garų išskyrimo, visi garų išskyrimai vyksta tik porų viduje ir želinėje terpėje. Želinis traukos akumuliatorius pilnai išsaugo savo darbingumą ir tuomet, kai yra pažeistas išorinis agregato šarvas.

Tokios neordinarinės konstrukcijos ir darbo principo dėka, želiniai traukos akumuliatoriai įgavo didelį vartotojų susidomėjimą ir turi aukštą išskirtinį prioritetą savo konkuruojančių modelių tarpe. Želinių traukos akumuliatorių darbas, esant pilnai iškrovai, - tai paprasta darbinė situacija, tokia ypatybė aiškinama tuo, kad esant pilnam akumuliatoriaus išsikrovimui, nevyksta garavimas ir plokščių oksidacija, palyginus su kitomis akumuliatorinėmis konstrukcijomis. Ši akumuliatorinė baterija turi didžiausią pakrovimo-iškrovimo ciklą ir, to dėka, akumuliatorių aptarnavimo rinkoje užima pirmaujančias pozicijas. Jei baterija neturėjo pilno išsikrovimo, tai tokio akumuliatoriaus darbo laikas prasitęs dar kelis kartus.

Pateikti paklausimą