Latvijas Русский

Carrefour sudėjo viltis į STILL ličio-jonų technologiją

Электротележка с Li-ion батареей Didelis Italijos parduotuvių tinklas "Carrefour" pasirinko naujus STILL elektrinius vežimėlius serijos EXU su Li-Ion traukos baterijomis: naujos ličio-jonų ARB, naudojamos 66 mašinose, įkraunamos kur ir kada tik nori, jos pasižymi kenksmingų teršalų nebuvimu ir nereikalauja kasdieninės priežiūros.

Bendrovė "Carrefour" parodė savo pasitikėjimą STILL, užsakant 66 naujus elektrinius vežimėlius su ličio-jonų baterijomis, kurios planuoja naudoti savo parduotuvėse. Taip populiarus parduotuvių tinklas parodė tendenciją judėti rinkos naujovių kryptimi ir pasirinko šiuolaikinę technologiją, siekiant tobulinti savo sandėlio technikos parką: STILL Li-Ion traukos baterijas.

Yra daug privalumų, kurie turėjo įtakos sprendimui Carrefour pirkti STILL elektrinius vežimėlius: ličio-jonų traukos baterijos yra saugios, nes jose nėra rūgšties ir įkrovimo metu jos neišskiria kenksmingų medžiagų. Naudojant ličio jonų baterijas, nebūtina turėti specialų kambarį akumuliatorių įkrovimui, ir tai, savo ruožtu, idealiai tinka mažėms parduotuvėms ir leidžia jiems optimaliai išnaudoti turimą erdvę.

Ličio-jonų baterijos visiškai įkraunamos per valandą, nereikalauja priežiūros, taip pat jie yra labai atsparus dėvėjimuisi, todėl nėra išlaidų servisui. Taip pat, ličio-jonų baterijos yra 20% ekonomiškesnės, nei švino-rūgštinės baterijos.