Latvijas Русский

250-tūkstantaisis rietuvas buvo pagamintas gamykloje Luzzaros mieste.

250-тысячный штабелер Still

Bendrovė STILL pristatė farmacijos kompanijai "GlaxoSmithKline" (GSK) krautuvus EXD-SF 20 su dviejų lygių keltuvu, tarp kurių buvo jubiliejinis 250-tūkstantaisis rietuvas, pagamintas gamykloje Luzzaros mieste. Marco Malaguti, "GlaxoSmithKline" (GSK) vyriausiasis direktorius, asmeniškai dalyvavo iškilmingoje rietuvo perdavimo ceremonijoje.

STILL gamykla Luzzaros mieste turi didelę patirtį sandėlio technikos projektavimo srityje. Istorija prasidėjo 1960 metais. Bendrovė iš pradžių buvo vadinama PIMESPO. Šiandien pagaminta gamykloje technika sandėliui parduodama visame pasaulyje. 2011 metais gamykla tapo sandėlio technikos gamybos tarptautiniu centru. Vadovaujant Mainhardui Braunui, kuris nuo 2010 metų vadovauja gamybai, o nuo 2014 metų – vyriausiajam technologui OM Carrelli Elevatori, gamykla Luzzaros mieste buvo visiškai modernizuota. Siekiant užtikrinti lankstumą ir veiksmingumą buvo visiškai modernizuotos surinkimo linijos. Be to, buvo įdiegtas moderniausias ekologiškas ir visiškai automatizuotas lakavimo įrengimas.

Mainhard Braun, OM STILL vyriausiasis technologas, aiškina: "Per keletą metų mes atlikome daug naudingų pasikeitimų gamyboje, 3 kartus padidinome gaminamos sandėlio technikos apimtį ir išplėtėme asortimentą. Su šiais pokyčiais mes galime sėkmingai gaminti tiek klasikines mašinas, tiek ir nestandartines, pagamintas pagal individualius užsakymus. Tai labai geras rezultatas, kurį mes pasiekėme, dėka mūsų darbuotojų komanda. Daugelis įmonių tiekėjų, taip pat mūsų darbuotojai parodė, kad jie yra pasirengę diegti naujoves ir plėtoti mūsų įmonę"

Marco Malaguti, "GlaxoSmithKline" (GSK) vyriausiasis direktorius, pasakė: "Aš didžiuojuosi, kad mano įmonė tapo STILL istorijos dalis, gavęs jubiliejinį rietuvą. 250 000 - šis skaičius rodo įmonės gebėjimą tenkinti rinkos poreikius, plėtojant modernius, veiksmingus, patikimus ir aplinkai saugius produktus."